×
×

Versier samen met je buren je straat en win De Mooiste Kerstbuurt

20/11/2025
Over Stad Halle

In december dompelt Halle de binnenstad opnieuw onder in een warme kerstsfeer met gezellige verlichting. Met de wedstrijd De Mooiste Kerstbuurt moedigt stad Halle inwoners aan om ook hun eigen straat feestelijk te versieren. De creatiefste en meest sfeervolle inzending wint een buurtlunch.

Iedereen kan meedoen

Een opvallende gevel, versierde ramen, lichtjes op het balkon of een gezellig hoekje in de straat … Het mag allemaal, zolang het bij Kerstmis past. Ook wie geen voortuin heeft, kan meedoen: gevels en balkons maken dus evenveel kans.

Je kan nu al met je buren plannen maken om met eindejaar je straat om te toveren tot een warme, feestelijke kerstbuurt. Om deel te nemen versier je samen minstens drie woningen binnen een straal van 200 meter. De kerstversiering moet zichtbaar zijn tussen 8 december 2025 en 11 januari 2026.

Hoe deelnemen?

Inschrijven kan vanaf 8 december via het deelnameformulier op de website van stad Halle. Bezorg ons ten laatste op 18 december 2025 de namen, adressen en een foto van de deelnemende woningen.

Hoe wordt de winnaar gekozen?

Een jury kiest tussen 12 en 18 januari 2026 de mooiste kerstbuurt op basis van originaliteit, stijl, sfeer en samenwerking in de straat. De stad trakteert de winnaars op een buurtlunch ter waarde van maximum 750 euro.

Het reglement van de wedstrijd vind je hier.

De beelden bij dit persbericht mogen enkel bij dit bericht gebruikt worden en met (c)Stad Halle.

Meer info voor de pers

Mark Demesmaeker

Functie(s)

  • 1ste schepen (lokale economie, burgerlijke stand en bevolking, toerisme en erfgoed, archief en streekmuseum, dierenwelzijn)
  • Gemeenteraadslid N-VA

Gerelateerd nieuws

Affiche Tournée MinéraleAffiche Tournée Minérale

Halle doet mee aan de tiende Tournée Minérale

29/01/2026
Over Stad Halle

In februari 2026 is Tournée Minérale er opnieuw. Voor de tiende keer roept De Druglijn iedereen op om een maand geen alcohol te drinken. 

Modeshow (c)Pieter MylleModeshow (c)Pieter Mylle

Halle organiseert voortaan twee modeshows per jaar tijdens shoppingweekends

28/01/2026
Cultuur en evenementen Over Stad Halle

Tijdens de Lente- en Herfstshopping organiseert Halle voortaan telkens een modeshow.

't Kadeeke't Kadeeke

Kinderopvang ’t Kadeeke vangt na uitbreiding dubbel aantal kinderen op

26/01/2026
Kinderen en Jongeren Over Stad Halle

Op 26 januari vond de feestelijke opening plaats van de uitgebreide kinderopvang ’t Kadeeke.