×
×

Tv-opnames ‘Play That Song’ strijken neer in Halle op donderdag 21 augustus

08/08/2025
Cultuur en evenementen

Op donderdagavond 21 augustus 2025 verandert het Joseph Possozplein in een openluchtstudio voor de opnames van het muziekprogramma Play That Song. Bekende artiesten zoals Snelle, Margriet Hermans, Christoff en Nathalie Meskens zorgen voor een avond vol muziek, sfeer en gratis optredens.

 

Tijdens de opnames van Play That Song staat het podium zo opgesteld dat er mooie beelden van de binnenstad gemaakt kunnen worden. Zo toont Play That Song dit najaar tijdens de uitzendingen televisiekijkers uit heel Vlaanderen de troeven van Halle, zoals de gezellige Grote Markt en de Sint-Martinusbasiliek. 

Goed voor handelaars en horeca

De opnames brengen ook extra mensen naar de stad. Dat is goed nieuws voor de handelaars en de horeca. De togen op het evenement worden die dag dan weer uitgebaat door de vzw Halle Events die in Halle de Stroppenconcerten en Halle Schaatst organiseert. Op die manier steunt Halle een lokale vereniging die er mee voor zorgt dat er in de stad veel te beleven is. 

Gratis bij te wonen

De opnames van het muziekprogramma zijn gratis bij te wonen en worden later uitgezonden op Proximus Pickx+ en MENT55. Katja Retsin, Maksim Stojanac en Sverre Denis zijn de presentatoren.

Van Snelle tot Sylver

Het wordt een gevarieerd muziekfeest met optredens van: 
 

  • Snelle
  • Margriet Hermans
  • Christoff
  • Garry Hagger
  • Nathalie Meskens (MSKNS)
  • Gene Thomas
  • Vanilla met Hallenaar Tars Brisaert
  • Abdou El Haouari

Sandra Kim trakteert nog op een leuk miniconcert en de avond wordt feestelijk afgesloten met een dj-set van Sylver. 

Praktisch

  • De opnames vinden plaats op het Joseph Possozplein.
  • 18u: Een dj brengt er de sfeer in.
  • 19u30: De opnames van Play That Song starten.
  • 22u: Einde van het evenement.

Bereikbaarheid

  • Van woensdag 20 augustus om 7u tot vrijdagmiddag 22 augustus is het Joseph Possozplein afgesloten voor autoverkeer.
  • Kom naar Play That Song als het kan te voet of met de fiets. In het centrum vind je heel wat fietsenstallingen.
  • Neem je toch de wagen? Gebruik de app ‘Parking Halle’ om snel vrije parkeerplaatsen in de buurt te vinden. Die app is beschikbaar in de App Store en Google Play.

Donderdagmarkt verhuist naar Fons Vandemaelestraat

Door de opnames van Play That Song verhuist de donderdagmarkt naar de tijdelijke locatie op de Fons Vandemaelestraat en de parking Willamekaai. Je vindt je favoriete marktkramers die dag dus 300 meter verder op.

Meer info voor de pers

Mark Demesmaeker

Functie(s)

  • 1ste schepen (lokale economie, burgerlijke stand en bevolking, toerisme en erfgoed, archief en streekmuseum, dierenwelzijn)
  • Gemeenteraadslid N-VA

Louis Van Dionant

Functie(s)

  • 5e schepen (jeugd en onderwijs, evenementen en feestelijkheden, senioren, sociale projecten, sociale economie, sociaal mondiaal beleid, preventie)
  • Gemeenteraadslid CD&V

Gerelateerd nieuws

Grote Markt met kioskGrote Markt met kiosk

Lokaal talent kan zich opnieuw tonen op de kiosk

28/01/2026
Cultuur en evenementen

Halle stelt in mei en juni de kiosk op de Grote Markt opnieuw open voor gratis optredens. 

Modeshow (c)Pieter MylleModeshow (c)Pieter Mylle

Halle organiseert voortaan twee modeshows per jaar tijdens shoppingweekends

28/01/2026
Cultuur en evenementen Over Stad Halle

Tijdens de Lente- en Herfstshopping organiseert Halle voortaan telkens een modeshow.

Locatie evenementenhalLocatie evenementenhal

Halle onderzoekt bouw evenementenhal in Nederhem

14/01/2026
Cultuur en evenementen Over Stad Halle

Halle onderzoekt de bouw van een nieuwe evenementenhal in Nederhem. Die zal extra ruimte bieden aan het verenigingsleven.