×
×

Supporter voor de Rode Duivels aan de grote schermen in Halle en Lembeek

13/06/2024
Cultuur en evenementen Over Stad Halle

Cafébazen en organisatoren van evenementen zetten in Halle de komende weken grote schermen op. Zo kunnen de Hallenaren samen supporteren voor de Rode Duivels op het EK Voetbal. 

In Halle kan je de komende weken op grote schermen de wedstrijden volgen van de Rode Duivels op het EK Voetbal. Verschillende cafébazen werken hiervoor samen, zodat je met familie of vrienden onze nationale ploeg kan aanmoedigen. Ook organisatoren van evenementen zorgen ervoor dat je niets hoeft te missen van het tornooi van de Belgen. 

Wanneer spelen de Rode Duivels?

• Maandag 17 juni, 18u:

België - Slowakije 

• Zaterdag 22 juni, 21u:

België - Roemenië 

• Woensdag 26 juni, 18u:

Oekraïne – België

Waar kan je kijken?

  • Cardijnplein

De cafébazen van de Grote Markt werken samen om er een groot voetbalfeest van te maken en zetten hun groot scherm op aan het Cardijnplein. Sfeer, muziek en drank en eten … Meer moet dat niet zijn. De horeca wijkt uit naar het Cardijnplein, omdat de kiosk nog tot eind juni heel wat ruimte inneemt op de Grote Markt. Doen de Rode Duivels het goed, dan verhuist het scherm bij de volgende wedstrijden naar de Grote Markt. 

  • Claesplein

In Lembeek verzamelen de supporters voor het groot scherm op het Claesplein. Café De Mustang zendt alle wedstrijden uit, en voor en na de match is er extra ambiance. 

  • Melkstraat/Maandagmarkt

Cafés Vontjesboer en Den Assureur zetten opnieuw een groot scherm op aan de hoek van de Beestenmarkt en de Melkstraat. De tap staat nooit droog en wie honger heeft, bestelt een snelle hap bij een van de restaurants in de Melkstraat.

  • Vlaamse kermis

Op de Vlaamse kermis op het Sisseplein pik je de wedstrijd van de Belgen tegen Roemenië live mee op groot scherm. De ambiance voor en na krijg je er gratis bij.

Extra verkeersmaatregelen

De verkeershinder blijft beperkt. Tijdens de wedstrijden hebben leveranciers geen toegang tot de winkelstraten via de Beestenmarkt en de Maandagmarkt. Fietsers rijden dan ook even om. Het verkeer dat via de Ninoofsesteenweg naar de Volpestraat rijdt, kan wel langs rijden.

In Lembeek wordt er een tijdelijk parkeerverbod ingesteld op de parkeerstrook aan de Stationsstraat, vlakbij het Claesplein. Op die strook worden mobiele toiletten geplaatst.

Gerelateerd nieuws

Woonpunt ZennevalleiWoonpunt Zennevallei

Ontdek sociaal wonen tijdens een fotozoektocht door Halle

02/10/2026
Over Stad Halle

Op zondag 11 oktober 2026 organiseert Woonpunt Zennevallei een fotozoektocht door Halle.

Open Monumentendag (Pieter Mylle)Open Monumentendag (Pieter Mylle)

Tickets voor CC ’t Vondel voortaan ook verkrijgbaar in het toerismekantoor

02/10/2026
Cultuur en evenementen Toerisme

Vanaf nu koop je je tickets niet enkel via www.vondel.be of aan de balie van het cultuurcentrum.

Kaartje in de brievenbus van de Oude PostKaartje in de brievenbus van de Oude Post

Schrijf een kaartje voor Bas en Sarocha van Mijn Restaurant en win een etentje voor twee

28/09/2026
Cultuur en evenementen Toerisme Over Stad Halle

Binnenkort openen Bas en Sarocha hun restaurant in de Oude Post, voor het oog van heel Vlaanderen.