×
×

Nieuwe speeltuin opent in Breedhout

25/08/2022
Kinderen en Jongeren Openbaar domein

Aan kleuterschool Spring in ’t veld in Breedhout opent begin september een gloednieuwe speeltuin. De ideeën en plannen verzamelde de stad via een inspraakactie bij de jongste inwoners en hun (groot)ouders. De speeltuin zal voor iedereen toegankelijk zijn en je zal er ook na de schooluren kunnen spelen.

Wat voor speeltuin komt er?

In totaal namen 24 gezinnen, kinderen en hun (groot)ouders uit Breedhout, deel aan de inspraakactie van de stad. De meeste  van hun ideeën zijn nu terug te vinden in de omheinde speeltuin voor kleuters en kinderen tot ongeveer 8 jaar. Het resultaat is één groot speeltoestel met een glijbaan, glijstang, verschillende speelwanden en een klimtouw. Daarbij komt er ook nog een trampoline en een speelkeukentje.

Opening met start nieuwe schooljaar

In juni werd gestart met de werken en intussen zijn de speeltoestellen al geplaatst. In augustus werd er gras ingezaaid en een omheining geplaatst. De speeltuin zal dus met de start van het nieuwe schooljaar klaar zijn voor veel speelpret. Ook buiten de schooluren is de speeltuin trouwens open en is iedereen er welkom!

Meer info voor de pers

Louis Van Dionant

Functie(s)

  • 5e schepen (jeugd en onderwijs, evenementen en feestelijkheden, senioren, sociale projecten, sociale economie, sociaal mondiaal beleid, preventie)
  • Gemeenteraadslid CD&V
Meer info en contact

Gerelateerd nieuws

Speelplein JoepieSpeelplein Joepie

Speelplein Joepie past tarieven aan vanaf 2026

28/01/2026
Kinderen en Jongeren

Tijdens de paas- en zomervakantie kunnen kinderen opnieuw terecht op speelplein Joepie. De stad past de tarieven voor 2026 licht aan.

't Kadeeke't Kadeeke

Kinderopvang ’t Kadeeke vangt na uitbreiding dubbel aantal kinderen op

26/01/2026
Kinderen en Jongeren Over Stad Halle

Op 26 januari vond de feestelijke opening plaats van de uitgebreide kinderopvang ’t Kadeeke.

everzwijn (c)Freepikeverzwijn (c)Freepik

Everzwijnen in Halle: Wat je moet weten

22/01/2026
Openbaar domein Over Stad Halle

Everzwijnen worden meestal gelinkt aan de Ardennen, maar ze komen steeds vaker voor in Vlaanderen.