×
×

Halle krijgt extra geldautomaat in Essenbeek

25/06/2025
Over Stad Halle

Vanaf het najaar is stad Halle een geldautomaat rijker. De nieuwe kiosk komt op de hoek van de Nijvelsesteenweg met het Broek, zodat ook de inwoners van Essenbeek kortbij geld kunnen afhalen.

Stad Halle kiest als locatie voor de nieuwe geldautomaat de parking op het kruispunt van de Nijvelsesteenweg en het Broek. Dit terrein is eigendom van de stad. Deze plaats is makkelijk bereikbaar met voldoende parkeermogelijkheden. Bovendien is het terrein verlicht en is er sociale controle.  

Vierde geldautomaat in Halle 

De opening van het nieuwe afhaalpunt  is gepland op 1 oktober 2025. De stad sluit hiervoor een overeenkomst met Batopin. Als eigenaar van de kiosk staan zij in voor de installatie, de werking en het onderhoud. Met het nieuwe ‘cashpunt’ in Essenbeek telt Groot-Halle in totaal 4 geldautomaten. Ook in de Volpestraat, het station van Halle en op het Stationsplein in Lembeek vind je kiosken om geld af te halen. 

Meer info voor de pers

Mark Demesmaeker

Functie(s)

  • 1ste schepen (lokale economie, burgerlijke stand en bevolking, toerisme en erfgoed, archief en streekmuseum, dierenwelzijn)
  • Gemeenteraadslid N-VA

Gerelateerd nieuws

Woonpunt ZennevalleiWoonpunt Zennevallei

Ontdek sociaal wonen tijdens een fotozoektocht door Halle

02/10/2026
Over Stad Halle

Op zondag 11 oktober 2026 organiseert Woonpunt Zennevallei een fotozoektocht door Halle.

Kaartje in de brievenbus van de Oude PostKaartje in de brievenbus van de Oude Post

Schrijf een kaartje voor Bas en Sarocha van Mijn Restaurant en win een etentje voor twee

28/09/2026
Cultuur en evenementen Toerisme Over Stad Halle

Binnenkort openen Bas en Sarocha hun restaurant in de Oude Post, voor het oog van heel Vlaanderen.

Affiche Be-AlertAffiche Be-Alert

Halle test BE-Alert op 1 oktober 2026

25/09/2026
Veiligheid Over Stad Halle

Bij een noodsituatie wil Halle je snel waarschuwen.