×
×

Gratis infoavond: Tuinranger worden, is dat iets voor mij?

12/01/2024
Cultuur en evenementen

Tuinrangers zijn gepassioneerde hobbytuiniers, gespecialiseerd in natuurvriendelijk tuinadvies op maat. Ze helpen bij de zoektocht naar dé ideale boom voor in je voortuintje. Of ze geven concrete tips voor een tuin vol bijen en vlinders, enzovoort. Voel jij je geroepen?

Als Tuinranger zorg je voor meer natuur in je eigen buurt. Het is vrijwilligerswerk dat voldoening geeft, omdat je impact hebt! Je zou ervan versteld staan hoeveel mensen eigenlijk wel te vinden zijn voor een stukje bloemenweide in hun tuin. Alleen … hoe begin je daar nu aan? Hoe moet je het onderhouden, en zou dat eigenlijk wel lukken op deze bodem? Het zijn allemaal twijfels en drempels die je als Tuinranger kan oplossen.

Straffe opleiding voor elke Tuinranger 

Want elke Tuinranger krijgt een straffe opleiding en alle nodige adviesmateriaal om van elk tuinbezoek een succes te maken. Bovendien sta je er niet alleen voor. De Vlaamse ‘Tuinranger community’ telt al bijna 250 leden met groene vingers en een hart voor de natuur. Samen adviseerden ze meer dan 5.000 tuinen!

Vrijblijvende infoavond op 25 januari 

In Halle staan we te popelen om met een eigen rangerwerking te starten. Het enige wat we nog nodig hebben zijn kandidaat-Tuinrangers. Daarom organiseren we een vrijblijvende en zéér interessante infoavond op donderdag 25 januari om 19u30 in de raadzaal van het stadhuis op het Oudstrijdersplein 18. Kom dus zeker langs, en vergeet niet om je in te schrijven op https://www.tuinrangers.be/formulier-infoavonden Dan kunnen we je op de hoogte houden van last-minute wijzigingen.

Info en inschrijven:www.tuinrangers.be | https://www.tuinrangers.be/formulier-infoavonden 

Meer info en contact

Gerelateerd nieuws

Open Monumentendag (Pieter Mylle)Open Monumentendag (Pieter Mylle)

Tickets voor CC ’t Vondel voortaan ook verkrijgbaar in het toerismekantoor

02/10/2026
Cultuur en evenementen Toerisme

Vanaf nu koop je je tickets niet enkel via www.vondel.be of aan de balie van het cultuurcentrum.

Kaartje in de brievenbus van de Oude PostKaartje in de brievenbus van de Oude Post

Schrijf een kaartje voor Bas en Sarocha van Mijn Restaurant en win een etentje voor twee

28/09/2026
Cultuur en evenementen Toerisme Over Stad Halle

Binnenkort openen Bas en Sarocha hun restaurant in de Oude Post, voor het oog van heel Vlaanderen.

hondhond

Halle trekt op Werelddierendag naar buiten met de tweede editie van 'Pootjes op pad'

25/09/2026
Cultuur en evenementen Over Stad Halle

Op zondag 4 oktober is het Werelddierendag. In Halle vieren we dat met de tweede editie van onze Hondenwandeling 'Pootjes op pad'.