×
×

Aanpassing parkeerverbod in Kiss and Ride-zones aan het Heilig-Hart & College in Halle

23/10/2024
Mobiliteit Over Stad Halle

Voortaan kan je buiten de spitsuren aan de schoolpoort ook parkeren in de Kiss and Ride-zones aan het Heilig-Hart & College. De stad past hiervoor de signalisatie aan.

Veilige schoolomgeving

In de buurt van het Heilig-Hart & College vind je twee Kiss and Ride-zones. Ouders mogen hier even met de wagen blijven stilstaan, zodat hun kinderen veilig kunnen in- en uitstappen in de buurt van de school. Hiervoor is een strook voorzien aan het Albertpark ter hoogte van het kruispunt van de Leide met de Parklaan en het Vondel. Een tweede strook vind je aan de ingangspoort ter hoogte van de lagere school.

Parkeermogelijkheid buiten spitsuren aan school

Stad Halle past nu de signalisatie aan bij beide Kiss and Ride-zones. Een extra bord maakt duidelijk dat het parkeerverbod enkel geldt op schooldagen van 8u tot 9u. Voortaan zal je hier buiten de drukke uren bij de start van de school naast stilstaan dus ook mogen parkeren. Je betaalt er dan ook de parkeertarieven van de rode zone.

Meer info en contact

Gerelateerd nieuws

Affiche Tournée MinéraleAffiche Tournée Minérale

Halle doet mee aan de tiende Tournée Minérale

29/01/2026
Over Stad Halle

In februari 2026 is Tournée Minérale er opnieuw. Voor de tiende keer roept De Druglijn iedereen op om een maand geen alcohol te drinken. 

FietsenstallingFietsenstalling

50 weesfietsen verwijderd: meer plaats in fietsenstallingen

29/01/2026
Mobiliteit

Tijdens twee weesfietsenacties in het najaar van 2025 verwijderde stad Halle, in samenwerking met Groep Intro, 50 achtergelaten fietsen aan het sta

Modeshow (c)Pieter MylleModeshow (c)Pieter Mylle

Halle organiseert voortaan twee modeshows per jaar tijdens shoppingweekends

28/01/2026
Cultuur en evenementen Over Stad Halle

Tijdens de Lente- en Herfstshopping organiseert Halle voortaan telkens een modeshow.