×
×

Deze herfstvakantie verandert den AST in een LEGO-speelparadijs

27/10/2023
Cultuur en evenementen

Kinderen leven zich tijdens de herfstvakantie uit in het museum den AST in Halle. Duizenden LEGO-blokjes liggen er klaar voor hen.

Een kleurrijke en creatieve ontdekkingstocht door de geschiedenis van onze stad. Dat mag je op donderdag 2, vrijdag 3 en zaterdag 4 november verwachten in het museum den AST. Meer dan 9.000 LEGO-blokjes liggen er klaar om mee aan de slag te gaan.

Op pad in het museum 

Kinderen laten zich inspireren door verschillende bouwopdrachten of volgen hun eigen fantasie. Wie weet worden ze wel dé ‘LEGOm-AST-ers’ van Halle!

Ze kunnen ook op pad in het museum met verschillende LEGO-stops onderweg. Zo ontdekken ze spelend de rijke geschiedenis van Halle. Er staan verschillende bouwpakketten klaar. Met een stapel DUPLO kunnen ze bovendien de Halse stad van de toekomst opbouwen.

Praktische info:  

  • Donderdag 2, vrijdag 3 en zaterdag 4 november 2023 
  • Telkens van 9u-12u en van 14u-17u  
  • Voor kinderen vanaf 6 jaar  
  • Gratis voor kinderen - volwassenen betalen 3 euro ingang 
Meer info en contact

Gerelateerd nieuws

SchaatsplezierSchaatsplezier

Halle Schaatst is er vanaf 11 december opnieuw voor iedereen

05/12/2025
Cultuur en evenementen Sport

Van 11 december 2025 tot en met 4 januari 2026 beleef je op het Stationsplein opnieuw schaatspret. 

campagnebeeld met kindcampagnebeeld met kind

Kom goedgemutst naar Halle en beleef een warm eindejaar vol sfeer, shopping en animatie

28/11/2025
Cultuur en evenementen Toerisme Over Stad Halle

De eindejaarsperiode staat voor de deur en dat voel je in heel Halle.

Podiumgordijn met hand door (c)FreepikPodiumgordijn met hand door (c)Freepik

Cultuurfestival viert 800 jaar stad Halle met totaalspektakel

20/11/2025
Cultuur en evenementen

De Koninklijke Harmonie Sinte-Cecilia en de Koninklijke Fanfare Sint-Martinus brengen samen met de Koninklijke Toneelvereniging Volharding het tota