×
×

Halle organiseert benefiet-avonden voor Oekraïne op 12 en 13 mei

28/04/2022
Gelijke kansen Cultuur en evenementen

Halle organiseert twee benefietevenementen ten voordele van Oekraïne. Op donderdag 12 mei is er een concert van Gabriel Rios en op vrijdag 13 mei wisselen optredens en dj’s elkaar af. Plaats van het gebeuren is cultuurcentrum ’t Vondel.

BENEFIEST, dat zijn twee avonden voor Oekraïne vol muziek en dans. CC 't Vondel, Toernee Mondi'alle, de Integratieraad, de Stedelijke Raad voor Ontwikkelingssamenwerking (STROS) en de dienst Gelijke Kansen slaan in Halle de handen in elkaar voor deze twee benefietavonden ten voordele van hulporganisaties in Oekraïne.

Programma

  • Donderdag 12 mei om 20u30: concert van Gabriël Rios + aansluitend dj Johnsen ’n Johnsen (tot 1u) 
  • Vrijdag 13 mei om 20u: optredens en dj’s wisselen elkaar af met dj Juicy, Girucu, Pardon Service, dj Lively Sound, Pablo Discobar, Soulshakers  (tot 3u)

Praktisch:

  • Adres: CC ’t Vondel, Possozplein 40, 1500 Halle
  • Tickets: www.vondel.be/benefiest of aan de ingang
  • Prijs: je kiest zelf hoeveel je betaalt met een minimum van € 25 op 12 mei en € 10 euro op 13 mei.

Wil je graag je steentje nog op een andere manier bijdragen?

Alle informatie over hoe je humanitaire, materiële of financiële steun kan bieden voor mensen op de vlucht uit Oekraïne vind je, samen met de laatste updates over de praktische informatie van onze hulpacties, op onze website: www.halle.be/oekraine.

Meer info voor de pers
Meer info en contact

Gerelateerd nieuws

campagnebeeld met kindcampagnebeeld met kind

Kom goedgemutst naar Halle en beleef een warm eindejaar vol sfeer, shopping en animatie

28/11/2025
Cultuur en evenementen Toerisme Over Stad Halle

De eindejaarsperiode staat voor de deur en dat voel je in heel Halle.

Podiumgordijn met hand door (c)FreepikPodiumgordijn met hand door (c)Freepik

Cultuurfestival viert 800 jaar stad Halle met totaalspektakel

20/11/2025
Cultuur en evenementen

De Koninklijke Harmonie Sinte-Cecilia en de Koninklijke Fanfare Sint-Martinus brengen samen met de Koninklijke Toneelvereniging Volharding het tota

Onscherpe fotoOnscherpe foto

Halle door de Lens: Foto’s tonen Halle vanuit verrassende invalshoeken

20/11/2025
Cultuur en evenementen

Tien enthousiaste fotografieliefhebbers gingen de uitdaging aan tijdens ‘Halle door de Lens’, een initiatief van Avansa Halle-Vilvoorde en CC ’t Vo