×
×

Sociale Dienst voortaan thuis in stadhuis van Halle

Voortaan vind je de Sociale Dienst van de stad in het stadhuis op het Oudstrijdersplein. Hallenaren kunnen voortaan op één adres terecht voor zowel administratieve vragen als hulpvragen. Dat maakt de dienstverlening efficiënter en klantvriendelijker.

De Sociale Dienst verhuisde van het Sociaal Huis in de Auguste Demaeghtlaan naar het stadhuis op het Oudstrijdersplein. Vanaf nu kunnen inwoners daar terecht voor administratie, informatie en begeleiding. Zo maakt Halle haar dienstverlening toegankelijker voor alle Hallenaren.

Aandacht voor toegankelijkheid

Een vleugel van het stadhuis is volledig heringericht voor de Sociale Dienst. In de nieuwe ruimte zijn er 10 gesprekslokalen, een wachtzaal met kinderhoek en toegankelijke toiletten. Bij het ontwerp en de inrichting stond toegankelijkheid centraal. 40 medewerkers van de Sociale Dienst werken voortaan samen op deze locatie. Inwoners kunnen er terecht voor informatie, advies en begeleiding bij sociale, medische en financiële zorgen.

Klantvriendelijke en herkenbare dienstverlening

De nieuwe ruimtes sluiten aan bij het vernieuwde stadskantoor. De centrale balie werd uitgebreid volgens hetzelfde concept en ook de vormgeving en inrichting zijn doorgetrokken. Zo ontstaat één herkenbare stijl die inzet op een toegankelijke en klantvriendelijke dienstverlening.

De werken kostten in totaal 626.017,41 euro (inclusief btw).

Meer info en contact